![Το μικροσκοπικό νησί με αξιοθέατο μια γιγαντιαία καρέκλα που γράφει «Smile, Relax»! Εκεί ναυάγησε ο Απόστολος Παύλος και αποτελεί νοτιότερο σημείο της Ευρώπης - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ Το μικροσκοπικό νησί με αξιοθέατο μια γιγαντιαία καρέκλα που γράφει «Smile, Relax»! Εκεί ναυάγησε ο Απόστολος Παύλος και αποτελεί νοτιότερο σημείο της Ευρώπης - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ](https://i2.wp.com/www.mixanitouxronou.gr/wp-content/uploads/2015/08/802233_q4EAmVOiss8.img_.jpg?ssl=1)
Το μικροσκοπικό νησί με αξιοθέατο μια γιγαντιαία καρέκλα που γράφει «Smile, Relax»! Εκεί ναυάγησε ο Απόστολος Παύλος και αποτελεί νοτιότερο σημείο της Ευρώπης - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
![Το πανέμορφο μικρό ελληνικό νησί με την γιγάντια καρέκλα που γράφει «Χαμογελάστε, Χαλαρώστε» | Τι λες τώρα; Το πανέμορφο μικρό ελληνικό νησί με την γιγάντια καρέκλα που γράφει «Χαμογελάστε, Χαλαρώστε» | Τι λες τώρα;](http://kakphotography.gr/wp-content/uploads/2015/05/gavdos-summer-chair.jpg)
Το πανέμορφο μικρό ελληνικό νησί με την γιγάντια καρέκλα που γράφει «Χαμογελάστε, Χαλαρώστε» | Τι λες τώρα;
![Το μικροσκοπικό νησί με αξιοθέατο μια γιγαντιαία καρέκλα που γράφει «Smile, Relax»! Εκεί ναυάγησε ο Απόστολος Παύλος και αποτελεί νοτιότερο σημείο της Ευρώπης - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ Το μικροσκοπικό νησί με αξιοθέατο μια γιγαντιαία καρέκλα που γράφει «Smile, Relax»! Εκεί ναυάγησε ο Απόστολος Παύλος και αποτελεί νοτιότερο σημείο της Ευρώπης - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ](https://i.ytimg.com/vi/_u94wNV6cYw/maxresdefault.jpg)
Το μικροσκοπικό νησί με αξιοθέατο μια γιγαντιαία καρέκλα που γράφει «Smile, Relax»! Εκεί ναυάγησε ο Απόστολος Παύλος και αποτελεί νοτιότερο σημείο της Ευρώπης - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
![Το μικροσκοπικό νησί με αξιοθέατο μια γιγαντιαία καρέκλα που γράφει «Smile, Relax»! Εκεί ναυάγησε ο Απόστολος Παύλος και αποτελεί νοτιότερο σημείο της Ευρώπης - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ Το μικροσκοπικό νησί με αξιοθέατο μια γιγαντιαία καρέκλα που γράφει «Smile, Relax»! Εκεί ναυάγησε ο Απόστολος Παύλος και αποτελεί νοτιότερο σημείο της Ευρώπης - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ](https://www.mixanitouxronou.gr/wp-content/uploads/2015/08/Gavdos-karekla.jpg)
Το μικροσκοπικό νησί με αξιοθέατο μια γιγαντιαία καρέκλα που γράφει «Smile, Relax»! Εκεί ναυάγησε ο Απόστολος Παύλος και αποτελεί νοτιότερο σημείο της Ευρώπης - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
![Το μικροσκοπικό νησί με αξιοθέατο μια γιγαντιαία καρέκλα που γράφει «Smile, Relax»! Εκεί ναυάγησε ο Απόστολος Παύλος και αποτελεί νοτιότερο σημείο της Ευρώπης - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ Το μικροσκοπικό νησί με αξιοθέατο μια γιγαντιαία καρέκλα που γράφει «Smile, Relax»! Εκεί ναυάγησε ο Απόστολος Παύλος και αποτελεί νοτιότερο σημείο της Ευρώπης - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ](https://i0.wp.com/www.mixanitouxronou.gr/wp-content/uploads/2015/08/11805836_10204298091484275_136893599_n.jpg?ssl=1)
Το μικροσκοπικό νησί με αξιοθέατο μια γιγαντιαία καρέκλα που γράφει «Smile, Relax»! Εκεί ναυάγησε ο Απόστολος Παύλος και αποτελεί νοτιότερο σημείο της Ευρώπης - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
![Γαύδος: Η νοτιότερη άκρη της Ελλάδας [κάποιοι λένε και της Ευρώπης] παλεύει με τους ανέμους, τα κύματα και τη ζωή | Hellasjournal.com Γαύδος: Η νοτιότερη άκρη της Ελλάδας [κάποιοι λένε και της Ευρώπης] παλεύει με τους ανέμους, τα κύματα και τη ζωή | Hellasjournal.com](https://hellasjournal.com/wp-content/uploads/2020/11/201122142626_Gavdos.jpg)
Γαύδος: Η νοτιότερη άκρη της Ελλάδας [κάποιοι λένε και της Ευρώπης] παλεύει με τους ανέμους, τα κύματα και τη ζωή | Hellasjournal.com
![Ψαροταβέρνα -Το Σαρακίνικο- Γαύδος | Σε έναν ξεχωριστό και ήσυχο χώρο, με θέα την πανέμορφη θάλασσα μπορείτε να απολαύσεται τις διακοπες! Ψαροταβέρνα -Το Σαρακίνικο- Γαύδος | Σε έναν ξεχωριστό και ήσυχο χώρο, με θέα την πανέμορφη θάλασσα μπορείτε να απολαύσεται τις διακοπες!](https://sarakinikoapartment.files.wordpress.com/2014/03/karekla-2.jpg)
Ψαροταβέρνα -Το Σαρακίνικο- Γαύδος | Σε έναν ξεχωριστό και ήσυχο χώρο, με θέα την πανέμορφη θάλασσα μπορείτε να απολαύσεται τις διακοπες!
![Κορυφαία επιλογή για τη Γαύδο - Κριτικές για Οι Νοστιμιές Της Ευτυχίας, Γαύδος, Ελλάδα - Tripadvisor Κορυφαία επιλογή για τη Γαύδο - Κριτικές για Οι Νοστιμιές Της Ευτυχίας, Γαύδος, Ελλάδα - Tripadvisor](https://media-cdn.tripadvisor.com/media/photo-s/0b/e8/d2/a3/caption.jpg)